Co dělat v okolí

Okolí penzionu nabízí velké množství aktivit. Ať už jde o sportovní vyžití v zimě i v létě, kulturní program s návštěvou památek či odpočinek a relaxaci.

Cyklistika a turistika

Jeseníky jsou protkané desítkami kilometrů cyklistických a turistických tras, mnohé začínají přímo ve Velkých Losinách...

Zobrazit více informací

Koupání

Penzion Švihák lázeňský má vlastní zahradu s bazénem, který měří 7 metrů. Avšak v okolí penzionu můžete využít další možnosti ke koupání. Přírodní koupaliště, termální park s bazény... výběr je jen na vás.

Zobrazit více informací

Kultura a památky

Pro milovníky památek přinášíme seznam míst, která stojí za to vidět. Přesvědčte se sami, jakou širokou škálu možností kulturního vyžití Velké Losiny nabízí.

Zobrazit více informací

Relaxace

Velké Losiny jsou lázeňským městem. Přímo v penzionu jsou vám k dispozici masáže či kosmetika. V nedalekých lázních se pak léčí zejména potíže s pohybovým aparátem, kožní, oběhové, nervové i onkologické nemoci dospělých i dětí...

Zobrazit více informací

Běžky

Jeseníky jsou protkané desítkami kilometrů běžeckých tras, z nichž mnohé začínají přímo ve Velkých Losinách. Doporučujeme oblíbené výletní trasy na Praděd, Skřítek, Alfredku, Červenohorské sedlo, Švýcárnu a mnoho dalších...

Zobrazit více informací

Lyžování

V blízkém okolí našeho penzionu jsou 3 velké zimní lyžařské areály: nově otevřené Kouty, Přemyslov a Červenohorské sedlo. Všechny jsou snadno dostupné autem (10min), skibusem nebo vlakem.

Zobrazit více informací

Adrenalin a ostatní aktivity

Náročnější ocení jednodenní vodácké výlety – sjíždění Moravy. Milovníci koní mohou navštívit místní jízdárnu. Adrenalin dodá Paintball nebo motokáry.

Zobrazit více informací