Relaxace

Klid najdete v zámeckém parku, můžete navštívit některou z příjemných restaurací v okoli penzionu nebo si můžete zajít také na masáž, manikúru či pedikúru.

Jen cca 760 m od našeho penzionu je vybudovaný Therme park s celoročním provozem s termální vodou a bohatou nabídkou.

Pro léčebné účely zase poslouží studené i termální sirné prameny v nejstarších moravských lázních, které jsou zaměřené na nemoci dýchacího a pohybového ústrojí. Nabídka studených i termálních sirných pramenů ve venkovním i vnitřním bazénu je doplněna o celkové wellness služby.

 

 

MASÁŽE, KOSMETICKA, MANIKÚRA, PEDIKÚRA

Na telefonním čísle 608 459 928 si můžete dohodnout s paní Veselou různé druhy masáží, zábalů, kosmetické služby a v neposlední řadě manikúru a pedikúru. Paní masérka je ve své profesi odborníkem, který klade důraz na kvalitu své práce a každému klientovi nabízí individuální přístup s ohledem na jeho zdravotní stav či potíže. V případě zájmu o některou z uvedených služeb prosím kontaktujte paní Veselou na tel. : 608 459 928. Vybrat to pravé pro Vás si můžete na MASÁŽE OLGA VESELÁ. Doporučujeme rezervovat si masáže předem, před Vaším příjezdem.

 

 

Lázeňské procedury

Léčivé termální sirné prameny mají blahodárné účinky na pohybový aparát, nervovou soustavu a nemoci kožní. Teplota pramenů se pohybuje okolo 36°C a losinská balneoterapie je využívá k léčebným koupelím a k napájení vnitřního i venkovního bazénu.

Pro objednání procedur, nebo pokud se chcete poradit o výběru vhodné lázeňské či wellness procedury, kontaktujte Lázně Velké Losiny, a to v pondělí až pátek od 7:30 do 16:00 hodin na telefonu 583 394 155 nebo e-mailu: procedury@lazne-losiny.cz.