Sauna / Bazén / Masáže

sauna

Finská sauna s relaxační místností je Vám nyní plně k dispozici po celý rok.
Rezervaci můžete vytvořit sami na našich webových stránkách zde: REZERVOVAT SAUNU
nebo nám můžete zavolat, případně požádat o rezervaci personáln v penzionu.

Pro rezervaci na webových stránkách je třeba uvést ID Vaší rezervace, které jste měli v rezervačním e-mailu. Jedná se o stejné číslo, jako je uvedeno pro platbu zálohy.

Součástí sauny je sprcha. Osvěžit se můžete po osprchování také ve venkovním bazénu.

Cena za využití sauny:

dospělí a děti 12+ / 50 Kč za 30 minut
děti 3 - 11 let / 25 Kč za 30 minut

POZOR!

Minimální doba pro rezervaci je alespoň 1 hodina.
Rezervovat saunu je nutné alespoň 1 hodinu předem, pokud sauna nebyla v čase před Vámi využívána jinými hosty. Personál musí saunu zapnout.

 

bazén

Přelivový bazén se slanou vodou s rozměry 1,5 x 3 x 6 m je v provozu celý rok. Od května do září je vyhřívaný na teplotu 30°C a od října do dubna slouží jako ochlazovací bazén po sauně.
Bazén je zastřešený.

Na zastřešení je pojistka proti náhodnému otevření. Prosíme, aby bazén otevírali jen dospělí, aby nedošlo k ulomení pojistky.
Prosíme Vás, abyste vždy po koupání bazén opět zavřeli. Zamezíte tak zejména nechtěnému pádu dětí do bazénu, ale také udržení teploty.
Do bazénu nesmí žádná zvířata.
Prosíme, abyste do bazénu nenosili žádné potraviny ani nápoje. V blízkosti bazénu a v bazénu nepoužívejte, prosím, skleněné nádoby.
Děkujeme Vám za pohopení a dodržování zásad bezpečnosti.

 

MASÁŽE

Na telefonním čísle 608 459 928 si můžete dohodnout s paní Veselou různé druhy masáží, zábalů, kosmetické služby a v neposlední řadě manikúru a pedikúru.
Paní masérka je ve své profesi odborníkem, který klade důraz na kvalitu své práce a každému klientovi nabízí individuální přístup s ohledem na jeho zdravotní stav či potíže.
V případě zájmu o některou z uvedených služeb prosím kontaktujte paní Veselou na tel. : 608 459 928.
Vybrat to pravé pro Vás si můžete na www.masaze-losiny.webnode.cz. Doporučujeme rezervovat si masáže předem, před Vaším příjezdem.

Na telefonním čísle 604 684 262 si můžete dohodnout masáže také s paní Vaculíkovou.
Masáže jsou zaměřené spíše na klasickou, sportovní a rekondiční masáž. https://www.masaze.cz/radka-vaculikova-velke-losiny
Také zde doporučujeme objednání předem.