Služby

Jeseníky a jejich podhůří jsou horským rájem. Naleznete zde mnohé přírodní unikáty, historické památky i technické zajímavosti. Zámek Velké Losiny, Ruční papírnu nebo třeba Lázně Velké Losiny najdete kousek od našeho penzionu Švihák lázeňský.

Někdo má rád léto, někdo spíše zimu a jinému vyhovuje obojí. Pro každého něco, to jsou právě Jeseníky. Ať už se k nám vydáte v jakémkoli ročním období, Jeseníky a penzion Švihák lázeňský vám mohou nabídnout mnohé aktivity pro volný čas.

V jarních a letních měsících se můžete vydat na některý ze zámků nebo hradů, kterými tato oblast oplývá. Od dubna můžete vyzkoušet sjíždění řeky Moravy na raftech nebo projížďku na koni. Turisti a cyklisté si zde přijdou opravdu na své. V Jeseníkách jsou stovky značených tras pro pěší turistiku i cykloturistiku.

V zimních měsících, kdy bílá čepice pokryje vrcholky jesenických hor, se můžete vydat do středisek zimních sportů. Sjezdové lyžování, snowboarding a běžecké lyžování, to vše zde můžete provádět a ne jen to. Pokud vás aktivní odpočinek přeci jen trochu unaví, Jeseníky vám nabídnou relaxaci v lázních, koupání v termálech, kulturní akce atd. Penzion Švihák lázeňský spolupracuje také s příjemnou a šikovnou masérkou, která Vám nabídne různé druhy masáží.

Vybavení penzionu

Chcete strávit příjemnou dovolenou? Jistě vám k tomu pomůže vybavení našeho penzionu, jako např. pračka se sušičkou, dětský koutek apod.

Zobrazit více informací

Stravování

K pobytu v našem penzionu lze přikoupit snídaně.

Zobrazit více informací

Masáže

Vyberte si z masáží, které nabízí blízký salón. Kromě masáží nabízí také zábaly, kosmetiku, manikúru i pedikúru.

Zobrazit více informací